jedinečná chuť grilovania

Exkluzívne Ohniská s grilom foGO!

Nie je to len grilovanie, je to filozofia grilovania.

foGO! grill red
foGO! grill
foGO! grill
foGO! grill

Multifunkčný, kvalitný dizajnový gril foGO!

foGO! je jedinečný gril a ohnisko 2 v 1, ktorý vás nikdy nesklame.

Je to multifunkčný, kvalitný dizajnový gril a domáce ohnisko, ktoré vám spríjemní každú spoločenskú alebo rodinnú udalosť. Je to ideálny kúsok do každej domácnosti, ktorý nezaberie takmer žiadne miesto.

Jedinečný darček pre pravého muža, ktorý si rád pripraví grilovačku kdekoľvek a kedykoľvek sa mu zachce.

Jednoducho ho poskladáte do pár minút a po spoločenskej udalosti ho opäť zabalíte do tašky. Uložte ho do auta, ukryte do rohu miestnosti, odložte tam, kde ho budete mať vždy poruke.

foGO! poslúži ak potrebujete ugrilovať dobré jedlo, alebo aj ako ohnisko pre vytvorenie príjemnej atmosféry počas večerov strávených vonku.

Negrilujte, fogujte!

 

Exteriérové ohnisko a multifunkčný gril 2 v 1

Exteriérové ohnisko a multifunkčný gril.

foGO! grill black

foGO grill black

Povrchová úprava v čiernej farbe dodáva tomuto dizajnovému produktu punc elegancie.

Cena 179,- eur

foGO grill orange​

foGO grill orange

Vzhľad v špeciálnej oranžovej pieskovanej úprave dodáva produktu skutočne výnimočný výraz a eleganciu. Privítajú ho všetci, ktorí milujú dizajn a kvalitu.

Cena 179,- eur

foGO! grill mint ​

foGO! grill mint

Povrchová úprava s náterom v zelenej mentolovej farbe skutočne tomuto výnimočnému grilu pristane.

Cena 179,- eur

Exteriérové ohnisko
a multifunkčný gril.

foGO! zložíte a rozložíte do pár minút bez nutnosti použitia akéhokoľvek náradia.

foGO! grill red

foGO! grill red

Vzhľad v červenej pieskovanej povrchovej úprave dodáva produktu skutočne elegantný výraz, ktorý ocenia predovšetkým tí, ktorý majú radi výraznosť, odlišnosť a dizajn.

Cena 179,- eur

foGO! grill natural ​

foGO! grill natural

Prírodná oceľ bez náteru. Povrch je ošetrený olejom.

Cena 159,- eur

foGO! grill nickel ​

foGO! grill nickel

Gril je na povrchu upravený niklovaním, čím získal výnimočný lesk. Je ideálnou voľbou pre tých, ktorí milujú extravaganciu, alebo aj pre tých, ktorým imponuje lesklý vzhľad.

Cena 238,- eur

Prečo foGO?

Všetci máme radi dobré jedlo a ak si ho navyše môžeme pripraviť v príjemnom prostredí záhrady či na terase, je pôžitok ešte väčší.

Radi grilujete s rodinou a priateľmi? Alebo radšej využívate túto príležitosť na romantické letné večery?  Ideálna predstava.

Nie každý má však obrovské terasy a priestor na veľké nespratné grily. Hľadali sme riešenie a inšpirovali sme sa vo svete. A tak vznikol nápad vytvoriť niečo praktické, skladacie, prenosné a ešte aj dizajnové a nadčasové.

foGO! zvládne všetko. Poslúži ak potrebujete ugrilovať dobré jedlo, alebo aj ako ohnisko pre vytvorenie príjemnej atmosféry počas večerov strávených vonku.

Prečo foGO?

Vytvorili sme pre vás dizajn, ktorý zaujme na prvý pohľad. Dali sme prácu slovenským remeselníkom a tak vyrábame originál slovenský produkt.

Kladieme vysoké nároky na kvalitu, ručnú výrobu a výsledný vzhľad. Každý výrobok je podrobený precíznej kontrole. Ak si kúpite produkt foGO!, získate gril a ohnisko v štýlovom prevedení, ktorý vám poslúži už navždy.

Je prakticky nezničiteľný.

Nezaberie žiadne miesto a stane sa vašim partnerom kdekoľvek sa budete presúvať. foGO! si zbalíte do praktickej tašky, ktorá je vo veľkosti klasickej notebookovej a odložíte na ďalšiu príležitosť.

Prečo foGO?
Prečo foGO?

Chceli by ste si uľahčiť život a vychutnávať si s pôžitkom všetky spoločenské udalosti?

Doprajte si trochu luxusu v dizajnovom prevedení, z ktorého budete mať radosť dlhodobo a ktorý zaujme na prvý pohľad. Navyše za dostupnú cenu.

 

Prečo foGO?

Hľadáte darček pre priateľov, alebo rodinu?

Zvoľte foGO!, pretože je iný, štýlový a súčasne praktický. Pozrite si naše inšpiratívne videá a vyberte si gril a ohnisko foGO! 2v1 presne podľa vašich predstáv a potrieb.

Praktická prenosná taška a grilovacia mriežka je súčasťou štandardného balenia.

Povrch mriežky spĺňa európske normy kvality a je certifikovaný na dotyk s jedlom. Tomuto darčeku neodolá nikto. Navyše môžete časom k nemu prikupovať ďalšie komponenty a príslušenstvo.

100% záruka spokojnosti vás, vášho partnera, priateľa či šéfa, ktorému sa rozhodnete tento gril darovať, je pre nás obrovský záväzok.

Užívaj život a foguj!

Kontakt

Adresa

Pestovateľská 2
821 04 Bratislava 4

Kontakt

Mobil: +421 910 923 980

E-mail: info@gardenelemnts.sk

Otváracie hodiny

PON-PIA 09:00 – 16:00

SOB-NED ZATVORENÉ

Sledujte nás