jedinečná chuť grilovania

Exkluzívne Ohniská s grilom TORA

Nie je to len grilovanie, je to filozofia grilovania.

Buenos fires​

Robustný oceľový grill na drevené uhlie Buenos fires

Produktová rada Buenos Fires je robustný oceľový grill na drevené uhlie určený pre nadšencov grilovania ako aj pre profesionálne využitie. Robustná konštrukcia grilu je z ocele v hrúbke 4mm valcovanej za tepla. Dno a bočné strany ohniskovej základne sú vystlané šamotovými tehlami. Sklápacie dvierka umožňujú bezbariérový prístup k ohňu a jednoduchú manipuláciu s uhlím či drevom, ako aj čistenie. Súčasťou oceľových dvierok sú posúvne otvory, ktoré umožňujú regulovať prívod vzduchu pri grilovaní.

Grilovací rošt je konštruovaný z profilov v hrúbke 2 mm v tvare písmena „V“, ktoré sú spádované k prednej časti grilu, kde sa pod roštom nachádza odkvapová vanička na zber tuku. Vanička je odnímateľná a čistiteľná. Rovnako ako všetky časti grilovacieho roštu. Rošt je vertikálne pohyblivý vďaka ovládaciemu kolesu, čo umožňuje správne kontrolovať grilovací a varný proces. Ovládanie je jednoduché. Koleso má priemere 450 mm vďaka pákovej brzde s nim môžete regulovať nastavenie výšky grilovacieho roštu. Kvôli maximálnej bezpečnosti je páková brzda umiestnená v priamej blízkosti ovládacieho kolesa.

Pre zvýšenie pohodlia a flexibility obsluhy má zariadenie po stranách voliteľnú možnosť inštalovania prídavných pracovných plôch.

Gril Buenos Fires je ošetrený žiaruvzdorným náterom s antikoróznou úpravou, čo umožňuje jeho bezpečné skladovanie v exteriérovom priestore.

Gril je možné použiť ako samostatne stojace zariadenie na podstavci s nastaviteľnými nožičkami, alebo kolieskami. V podstave je zabudovaná roštová polica pre odkladanie inventáru a doplnkov.

Gril je vhodný aj pre účely zabudovania (drop-in) napríklad do stavaných vonkajších kuchýň.

Je dostupný v dvoch veľkostiach. 

Špecifikácia

Rozmer (š / h / v): 1240~1788 / 700 / 1600 mm
Cena verzie 100: 2.842,- eur

Rozmer (š / h / v): 1225-1695 / 800 / 1730 mm

Cena verzie 80: 2.602,- eur

Extra doplnky
Pracovná plocha pravá 48.- Eur

Pracovná plocha ľavá 48.- Eur

Otočný ražeň 97.- Eur

Hák na zavesenie 10.- Eur

Kolieska 70,- Eur

Plachta 200,- Eur

Podstavba 250,- Eur

 

Exteriérové ohnisko a multifunkčný gril 2 v 1

Firella

Skvost, ktorý vyniká svojím  dizajnom a funkčnosťou.

Firella

Firella

Jedinečné dizajnové záhradné ohnisko, ktorého vyžitie na záhradách, ale aj spoločenských exteriérových priestranstvách je všestranné. Zaujímavosťou je možnosť pripojenia nadstavby na grilovanie GAUCHO.

Ohnisko je určené najmä pre voľnočasové aktivity a odpočinok pri otvorenom ohni. Využitie nájde najmä ako dizajnový doplnok na vonkajšie priestory rodinných domov, dvorov, terás a v exteriérovom prostredí reštaurácii, penziónov či hotelov. Budovanie prírodných ohnísk je náročné a často nespĺňa bezpečnostné predpisy.

Ohnisko FIRELLA je jeho plnohodnotnou náhradou, spĺňa všetky bezpečnostné predpisy, navyše ním získate efektný dizajnový prvok, ktorý vynikne v akomkoľvek exteriérovom priestranstve. Je možné ho využiť na spoločenské udalosti, opekanie a grilovanie počas letných dní a večerov. V rámci priestoru ho môžete kedykoľvek presúvať podľa vlastných potrieb.

Jeho údržba je veľmi jednoduchá. Čistenie vodou s prípadným použitím bežných čistiacich prostriedkov a následné ošetrenie olejom zaručí jeho dlhú odolnosť. Ohnisko má žiaruvzdorný náter s antikoróznou úpravou, preto ho bez starostí môžete ponechať v exteriérovom prostredí celoročne.

Jeho robustná konštrukcia v hrúbke 4mm je vyrobená z ocele z valcovanej za tepla.

 

Špecifikácia

Rozmer zakladného ohniska (š / h / v): 690 / 570 / 675 mm
Cena zakladného ohniska od : 1.042,- eur

Extra doplnky
nadstavba Gaucho 228,- Eur

nadstavba Churasco 230,- Eur

grilovacia platňa Plancha s mriežkou 388,- Eur

hák na zavesenie 10,- Eur 

Firella

Jedinečné dizajnové záhradné ohnisko, ktorého vyžitie na záhradách,
ale aj spoločenských exteriérových priestranstvách je všestranné.

Kontakt

Adresa

Pestovateľská 2
821 04 Bratislava 4

Kontakt

Mobil: +421 910 923 980

E-mail: info@gardenelemnts.sk

Otváracie hodiny

PON-PIA 09:00 – 16:00

SOB-NED ZATVORENÉ