EXCLUSIVE TERASOVÉ OHRIEVAČE

Viac ako 40 rokov skúseností s výrobou vnútorných plynových krbov nás viedlo v roku 2009 k založeniu značky Sunwood. hlavným cieľom bolo vytvorenie vonkajšieho plynového ohnisko pre vaše terasy a záhradky reštaurácií, aby ste si vy a vaši hostia mohli užiť nezapomutelnou atmosféru posedenie s priateľmi a to aj v nepriaznivom počasí. Tak vzniklo Marino – úspešné terasové ohnisko. 

KÚZLO OKAMIHU

Vytvorte nezabudnuteľnú atmosféru na vašej terase alebo záhradke s plynovým ohniskom Marino. Rozmaznávajte svojich hostí blahodárnym teplom aj počas sychravých jesenných dní. Vďaka absencii prednej a zadnej strany je možné Marino postaviť kamkoľvek, napríklad priamo doprostred záhradky vašej reštaurácie alebo terasy. Horák ohnisko je v rovnakej výške akú má jedálenský stôl. Marino je tak možné postaviť hneď vedľa neho a tým ešte umocniť príjemné chvíle strávené vo vašej reštaurácii.

MADE IN HOLLAND

Terasové ohniská

Najpredávanejší holandský oheň na terase

Vznešené plamene, jedinečný 360 ° dizajn a vysokokvalitné komponenty. Marino Original je k dispozícii v troch farbách: Jet Black, Signal White a Anthracite Grey. 100% vyrobené v Holandsku.

Marino Premium Corten Steel

Užite si atmosféricky osvetlenú záhradu alebo terasu s vonkajším patiom Marino Premium Corten Steel. Tento produkt je úplne jedinečný a má prírodný oxidačný povrch. Skutočný pútač pre váš vonkajší priestor.

Marino Premium Custom Color

Ak chcete niečo úplne iné ako čierne, biele alebo sivé: pravdepodobne budete mať k dispozícii plynový oheň Marino vo vlastnej farbe RAL. Vyberte si akúkoľvek farbu RAL, ktorá sa vám páči, a my ju vyrobíme za vás.

Heatsail je belgická dizajnérska spoločnosť, ktorá predefinovala oblasť luxusného osvetlenia, kúrenia a chladenia.

Jednou z našich špecialít je rozšírenie maximálneho zážitku z outdoorových aktivít na kontraktačných a rezidenčných trhoch. Vytvárame jedinečné dlhotrvajúce zážitky, pretože naše výrobky nielenže predlžujú najkrajšie chvíle krásneho dňa, ale sú tiež dlhotrvajúcimi dizajnovými objektmi, ktoré si tieto najlepšie chvíle vážia.

JEDINEČNÉ VONKAJŠIE OSVETLENIE A KÚRENIE

Spoločnosť bola založená v roku 2012 a implementovala naše belgické remeselné umenie v tom úplnom zmysle slova ako skutočný spôsob života. Ide o úplné zapojenie našich hláv, rúk a sŕdc do našej práce. Tieto princípy zapojenia vytvárajú predmety, ktoré sú funkčné a pekné, a zároveň prispievajú k udržateľnému životnému štýlu.

Naša kolekcia DOME a DISC je skutočnými kusmi nábytku, ktoré vám nielen poskytnú teplé žiariace svetlo, ale vám poskytnú aj to extra teplo v chladnom dni alebo večer. Naše výrobky BEEM sú jedinečné riešenia pre otvorené alebo kryté plochy. Poskytujú kombináciu osvetlenia, kúrenia a zahmlievania s dĺžkami až 5,2 metra. Poskytovanie potrebného odtieňa je to, čo náš LEAF robí najlepšie – poskytuje ochranu pred slnkom a dažďom, ohrieva, chladí a žiari nepopierateľným štýlom. Elegantný dizajn v tvare LEAF tohto riešenia pripraveného na budúcnosť mu umožňuje harmonicky splynúť s okolím. Všetky naše výrobky vytvárajú pocit exkluzivity v uvoľnenom a príjemnom vonkajšom prostredí.

MADE IN BELGIAN

Beem ohrievač

Beem Collection

Single BEEM by Heatsail je nadčasové dizajnové svetlo s vykurovacím a chladiacim systémom (zahmlievaním). K dispozícii v štyroch veľkostiach; 2300 mm, 2900 mm, 3900 mm a 5200 mm.

Užite si každý deň a večer posedenie vonku s rodinou a priateľmi, aj keď je vonku chladnejšie. Oceníte zážitok, miesto a chvíle, ktoré vytvoríte vonku. Aj keď nie ste vonku, BEEM je skvelým pútačom pre váš vonkajší priestor.

Dome Collection

Užite si každý deň a večer posedenie vonku s rodinou a priateľmi, aj keď je vonku chladnejšie. Oceníte zážitok, miesto a chvíle, ktoré vytvoríte vonku. Aj keď nie ste mimo DOME, je skvelým pútačom pre váš vonkajší priestor. DOME je navrhnutý a vyrobený v Belgicku.
NOVINKY: vonkajšia kuchyňa Fire Kitchen a záhradná modulová kuchyňa Vasari.
+ +