Ohnisko s pieckou

Ohnisko Masuria s pieckou

Jedinečné retro ohnisko s pieckou. Kulinárske tradície v modernom svete.

Ohnisko s pieckou Masuria Nexo

Klasika sa stretáva s modernosťou. Pre nadšencov retro dizajnu ide o originálne a funkčné riešenia ohniska.

Corten – oceľ má hrdzavý odtieň. Zmeny, ktoré nastanú vplyvom vonkajších faktorov počasia, formujú prirodzenú patinu, ktorá chráni povrch proti korózii. Vysoko odolné exotické drevo dokonale ladí s oceľou, vytvára tak prekvapivo prirodzený vzhľad.

Základné vybavenie kachlí je vybavené roštom, ohniskom a dymovodom, ktorý umožňuje grilovanie s komínom alebo bez neho. Kachle sú doplnené sklenenými dvierkami. Voliteľný nástavec na vrchnej strane umožňuje piecť chlieb a pizzu tradičným spôsobom. Kachle na drevo sú návratom k pôvodom, autentickým príchutiam a tradičným metódam pečenia. Kachle sú pripravené na použitie už po 20 minútach.

Ohnisko vám umožňuje sledovať staré kulinárske tradície v modernom svete. Pamätajte, že príroda je neoddeliteľná časť šťastia a zdroj neprekonateľnej, jedinečnej  a sviežej chute. Môžete piecť chrumkavý chlieb, tradičnú pizzu, pitas, mäso a zeleninu. Vo vnútri je šamotový kameň, ktorý udržuje vysokú teplotu a zabraňuje pripáleniu pečiva. Rúra je pripravená na použitie len za 20 minút. Teplota v rúre je asi 400 stupňov Celzia, čo znamená, že čas pečenia je výrazne kratší ako v iných rúrach.

Masuria Nexo

Sada dostupného príslušenstva obsahuje praktickú hornú časť určenú na pečenie tradičným spôsobom: pomocou pecí na drevo. Teraz je možné piecť pizzu a chlieb na šamotovom kameni. 

Ohnisko je vyrobené z nehrdzavejúcej ocele lakovanej čiernou farbou alebo v odtieni z Cortenovej ocele. Je vybavený odnímateľným 4 mm kovovým roštom. 

Dvere s tepelne odolným sklom sú ďalším skvelým doplnok k štandardnej verzii ohniska s roštom, ktorý vám poskytne neobmedzené kulinárske možnosti a vytvára teplú a príjemnú atmosféru pre vašu vonkajšiu kuchyňu.

Ohnisko s pieckou

Rúra na drevo vám umožní vrátiť sa ku koreňom, priniesť autentické chute a tradičné spôsoby pečenia do vášho života. Tradičné talianske reštaurácie stále pečú pizzu týmto spôsobom.  Aróma horiaceho drevo sa mieša s pachmi jedál očarujúcich vaše zmysly ešte predtým, ako začnete jesť.

Masuria Nexo

Neobvyklé, aj keď klasické vykurovacie ohnisko vyrobené z odolnej nehrdzavejúcej ocele. Povrch je čierny práškový náter, ktorý sa vyznačuje vysokou odolnosťou  voči teplu. Sklo, ktoré je použité, je tiež tepelne odolné, to znamená, že je  možné ho použiť pri teplotách až 800 stupňov Celzia. Ohnisko je doplnené nohami z masívneho exotického dreva. 

ohnisko s pieckou

Ohnisko Masuria s pieckou

Jedinečné retro ohnisko s pieckou. Kulinárske tradície v modernom svete.

Kontakt

Adresa

Pestovateľská 2
821 04 Bratislava 4

Kontakt

Mobil: +421 910 923 980

E-mail: info@gardenelemnts.sk

Otváracie hodiny

PON-PIA 09:00 – 16:00

SOB-NED ZATVORENÉ

Sledujte nás