Záhradná domáca udiareň Smoker

Masuria Smoker Domáca udiareň

Domáca udiareň Smoker – dokonalý nástroj pre prípravu vynikajúceho údeného mäsa a iných pochúťok priamo vo vašej záhrade.

Záhradná domáca udiareň Smoker je navrhnutá s dôrazom na jednoduchosť použitia a vynikajúce výsledky. Je vyrobená z kvalitných materiálov, ktoré sú odolné voči vysokým teplotám a poveternostným vplyvom. Toto zaisťuje dlhú životnosť a spoľahlivosť udiarne, ktorú si môžete užívať po celý rok.

S udiarňou si môžete pripraviť skvelé jedlá s autentickou vôňou a chuťou. Od tradičného údeného mäsa až po ryby, syry či zeleninu – možnosti sú nekonečné. Užite si vlastnoručne údené delikatesy a očarte svoju rodinu a priateľov svojimi kulinárskymi zručnosťami.

Jedným z významných atribútov záhradnej domácej udiarne Smoker je jej dizajn. Je kompaktná a skladateľná, čo znamená, že ju ľahko prenášate a skladujete, a zároveň sa zmestí aj do menších záhrad alebo terás. Jej jednoduchá konštrukcia umožňuje jednoduché nastavenie a ovládanie procesu údenia.

Udiareň Smoker je tiež vybavená rôznymi funkčnými prvkami, ako napríklad regulovateľným ventilom pre kontrolu teploty, zásobníkom na drevo pre vytvorenie autentickej arómy. Svoje jedlá môžete údiť buď na priamej teplote alebo na nižšej teplote, čo vám umožňuje dosiahnuť presne taký výsledok, aký si želáte.

Kontakt

Adresa

Pestovateľská 2
821 04 Bratislava 4

Kontakt

Mobil: +421 910 923 980

E-mail: info@gardenelemnts.sk

Otváracie hodiny

PON-PIA 09:00 – 16:00 

Dohodnite si s nami termín stretnutia.

SOB-NED ZATVORENÉ