Vytvor si príjemnú atmosféru so svietnikmi Henry Metal

HENRY METAL svietnik

Tento kovový svietnik vytvára kulisu oceľového nosníka a necháva v jemnom svetle zažiariť konštrukčný základ priemyselnej architektúry. Jeho ikonický tvar reprezentuje neobmedzené možnosti a mosty, ktoré sú z neho postavené, spájajúce vzdialenosti, ktoré boli považované za neprekonateľné.

Henry Metal kombinuje hranatú tvrdosť s jemnými sviečkami a je možné ho kombinovať do jedinečných útvarov vo dvojici s ďalšími svietnikmi.

svietnik HENRY METAL :

-je vhodný pre jednu sviečku s Ø 20 – 25 mm, max. dĺžka sviečky 250 mm
-presne padnúca jamka na sviečku, bezpečný stojan aj pre stearinové sviečky
-možnosť usporiadania s iným svietnikom Henry Metal I alebo Henry Metal II
-súčasťou svietnika je aj plstená podložka pre optimálne polohovanie pri aranžovaní a zamedzení poškriabaniu náchylných povrchov
-vysoko kvalitný hliník s eloxovanou povrchovou úpravou

 

Svietnik

HENRY METAL

Henry Metal I a II oživujú ikonický tvar oceľových trámov – s priestorom pre jednu alebo dve kužeľové sviečky. 

Obzvlášť atraktívna je kombinácia niekoľkých svietnikov, ktoré je možné opakovane prestavovať a vytvárať tak jednotlivé sochy. Objavte neobmedzené možnosti priemyselnej architektúry vo vlastných štyroch stenách.

 

V súlade s modelom oceľovej podpery sa Henry Metal vyznačuje stabilným stojanom a bezpečným držaním sviečky. Presne padnúci držiak umožňuje elegantným svietiacim sviečkam ako klasickým kužeľovým sviečkam, tak aj stearínovým sviečkam.

Niekoľko držiakov na sviečky Henry Metal je možné stohovať na seba vo všetkých mysliteľných kombináciách. Bez ohľadu na to, akú kombináciu si vyberiete, plstená podložka na spodnej strane nielen chráni pred poškriabaním, ale pomáha aj pri optimálnej polohe. Jednoducho umiestnite horný svietnik, otočte ho o 45° a nasuňte tam a späť na spodný svietnik.

HENRY METAL

Ikonické budovy americkej panorámy sú svetoznáme. Menej známe sú valcované široké pásnicové nosníky, ktoré sú skryté za fasádou. Nový výrobný proces, ktorý vyvinul Henry Gray na konci 19. storočia, umožnil vyrábať oceľové nosníky, ktoré vďaka väčšej pevnosti a nižšej hmotnosti rástli budovy doslova do neba.

HENRY METAL II držiak na sviečky

HENRY METAL - svietnik

Kontakt

Adresa

Pestovateľská 2
821 04 Bratislava 4

Kontakt

Mobil: +421 910 923 980

E-mail: info@gardenelemnts.sk

Otváracie hodiny

PON-PIA 09:00 – 16:00

SOB-NED ZATVORENÉ