jedinečná chuť grilovania

Ohnisko Cone

Nie je to len grilovanie, je to filozofia grilovania.

Ohnisko Cone
Ohnisko Cone
Ohnisko Cone
Ohnisko Cone

Ohnisko CONE Höfats

Höfats Cone – je celosvetovo prvý záhradný gril na drevené uhlie, kde môžete priamo a rýchlo nastaviť teplo.

Cone – gril na drevené uhlie tak prenáša pohodlie plynového grilu na gril s dreveným uhlím – so skutočnými uhlíkmi, skutočným ohňom a skutočnou atmosférou.

Priama, okamžitá a intuitívna regulácia tepla je umožnená princípom kombinovania vzdialenosti zdroja tepla (patentované zdvíhanie ohniska) so súčasnou zmenou množstva prívodu vzduchu (vďaka jeho kónickému tvaru). Tým je Cone – gril na drevené uhlie tak jedinečný.

V prípade, že je vyžadované vysoké teplo, napr. na uzavretie štiav v mäse, je možné ohnisko s horúcimi uhlíkmi a tým aj zdroj tepla jednoducho zdvihnúť. Na zníženie tepla stačí opäť znížiť ohnisko a tým sa automaticky zníži prívod vzduchu.

Höfats Cone je naozaj domyslený, takže pokiaľ negrilujete, môžete gril na drevené uhlie premeniť na prenosné ohnisko. Jednoducho otvorte veko a odstránite grilovacie mriežky. No a akonáhle skončí grilovacia sezóna, navlečiete na gril Cone jeho vlastný oblek- ochranný obal z voliteľného príslušenstva. Padne mu naozaj ako oblek na mieru.

Šírka: 60 cm
Výška: 105 cm
Hĺbka: 60 cm
Hmotnosť: 17 kg
Materiál: nerezová oceľ, práškovo lakovaná nerezová oceľ

Ohnisko Cone

Záhradné ohnisko a multifunkčný gril 2 v 1

Ohnisko Cone

Ohnisko Cone

Tento gril na drevené uhlie Höfats Cone má však aj ďalšie vychytávky: Po prvé, je vyrobený s typicky nemeckou precíznosťou so zmyslom pre detail. Veko je polohovateľné do niekoľkých pozícií, takže dovoľuje napr. ako dusenie, tak grilovanie s pootvoreným, alebo úplne otvoreným vekom. Cone – gril na drevené uhlie má vo veku integrovaný veľmi rýchly a presný teplomer. Jednoducho tak sledujete vhodné teplotné podmienky v grile. Pokiaľ je teplota príliš vysoká, môžete ju okamžite, vďaka vyššie zmienenému patentovanému mechanizmu, jednou pákou ľahko znížiť. Žiadny iný gril na drevené uhlie toto nedovoľuje.

Ohnisko Cone

Nestačí vám to? Dobre!

Höfats Cone – gril na drevené uhlie má štandardne dodávaný nerezový grilovací rošt. Môžete však zvoliť aj liatinový „zdravotný“ grilovací rošt. V čom je jedinečný? Tento veľmi robustný liatinový grilovací rošt má v sebe integrované žliabky a pod vlastným roštom navyše zásobník na prebytočný tuk, do ktorého tento tuk pri grilovaní steká. Tuk teda nekvapká a neprepaľuje sa v ohnisku a tým tiež nedochádza k nechcenému dymeniu a typickému zápachu. Pokiaľ chcete, môžete však používať tento liatinový grilovací rošt aj bez zásobníka na prebytočný tuk.

Ohnisko Cone

Cone – gril na drevené uhlie má aj ďalšie prednosti. Hoci má polohovateľné ohnisko s uhlíkmi, má v štandardnom prevedení jeden klasický okrúhly grilovací rošt, ale aj zvýšený rošt (kruhový výsek), kde môžete pokrmy dočasne odkladať a pritom ich nechať v teple. Súčasne môžete použiť aj Cone Board – servírovacie dosky z voliteľného príslušenstva. Tieto dosky môžu byť dokonca zavesené priamo na grile, takže vám už žiadny pokrm neupadne! máte kam odkladať grilovacie náradie? Höfats Cone má hneď dva háčiky na ich zavesenie. Höfats Cone je jednoducho perfektný gril na drevené uhlie!

 

Praktický gril CONE.

Prečo CONE Höfats?

  • patentovaná priama regulácia tepla výškovo nastaviteľným ohniskom
  • súčasne so zmenou výšky sa uzatvára alebo otvára prívod vzduchu
  • kompletne vyrobený z ušľachtilej nerezovej ocele
  • použiteľný aj ako dizajnové ohnisko
  • masívny rošt na uhlie (ø 44 cm, tyčky ø 5 mm) z leštenej nerezovej ocele
    vr. „ohrievacie časti“ – kruhová výškač (ø 50 cm)
  • integrovaný teplomer vo veku vr. dvoch háčikov na zavesenie grilovacieho náradia
Ohnisko Cone

Kontakt

Adresa

Pestovateľská 2
821 04 Bratislava 4

Kontakt

Mobil: +421 910 923 980

E-mail: info@gardenelemnts.sk

Otváracie hodiny

PON-PIA 09:00 – 16:00

SOB-NED ZATVORENÉ