Objavte našu novú kolekciu "Country" - vrchol kvalitného záhradného nábytku!

MASURIA country Záhradný nábytok

V MASURIA sme vyvinuli túto kolekciu s ohľadom na štýl, komfort a trvanlivosť. Kolekcia „Country“ je inšpirovaná prírodnými a rustikálnymi prvkami, ktoré prinesú do vášho exteriéru útulnú atmosféru vidieckeho života.

Každý kus v kolekcii „Country“ je starostlivo vyrobený s použitím kvalitných materiálov, ktoré odolajú náročným podmienkam vonkajšieho prostredia. Drevené povrchy sú ošetrené tak, aby odolali poveternostným vplyvom a zaručili dlhodobú trvanlivosť.

Naše „Country“ kúsky ponúkajú aj maximálny komfort. Pohodlné sedadlá a mäkké vankúše vytvárajú príjemné miesto na oddych a relaxáciu. Každý detail je premyslený, aby ste sa cítili pohodlne a dokázali si vychutnať krásne chvíle vonku.

V kolekcii „Country“ nájdete rôzne typy nábytku pre váš exteriér. Od elegantných drevených stolov a stoličiek, cez štýlové lehátka a hojdačky, až po rustikálne lavice a pohodlné sedačky. Nech už máte malú terasu alebo rozľahlú záhradu, „Country“ kolekcia vám ponúkne vhodné riešenie pre váš priestor.

Prineste si do svojho exteriéru príjemnú atmosféru a jedinečný šarm s kolekciou „Country“ od MASURIA. Navoďte si pocit vidieckeho útočiska, kde môžete relaxovať a vychutnávať si krásu prírody.

Neváhajte a vyberte si z našej kolekcie „Country“ kvalitný záhradný nábytok, ktorý vám prinesie komfort, eleganciu a dlhé roky radosti.

Objavte našu novú kolekciu „Country“ – vrchol kvalitného záhradného nábytku!

Kontakt

Adresa

Pestovateľská 2
821 04 Bratislava 4

Kontakt

Mobil: +421 910 923 980

E-mail: info@gardenelemnts.sk

Otváracie hodiny

PON-PIA 09:00 – 16:00 

Dohodnite si s nami termín stretnutia.

SOB-NED ZATVORENÉ