Záhradné grily

Viac ako 40 rokov skúseností s výrobou vnútorných plynových krbov nás viedlo v roku 2009 k založeniu značky Sunwood. hlavným cieľom bolo vytvorenie vonkajšieho plynového ohnisko pre vaše terasy a záhradky reštaurácií, aby ste si vy a vaši hostia mohli užiť nezapomutelnou atmosféru posedenie s priateľmi a to aj v nepriaznivom počasí. Tak vzniklo Marino – úspešné terasové ohnisko.

KÚZLO OKAMIHU

Vytvorte nezabudnuteľnú atmosféru na vašej terase alebo záhradke s plynovým ohniskom Marino. Rozmaznávajte svojich hostí blahodárnym teplom aj počas sychravých jesenných dní. Vďaka absencii prednej a zadnej strany je možné Marino postaviť kamkoľvek, napríklad priamo doprostred záhradky vašej reštaurácie alebo terasy. Horák ohnisko je v rovnakej výške akú má jedálenský stôl. Marino je tak možné postaviť hneď vedľa neho a tým ešte umocniť príjemné chvíle strávené vo vašej reštaurácii.

MADE IN HOLLAND

Terasové ohniská

Najpredávanejší holandský oheň na terase

Vznešené plamene, jedinečný 360 ° dizajn a vysokokvalitné komponenty. Marino Original je k dispozícii v troch farbách: Jet Black, Signal White a Anthracite Grey. 100% vyrobené v Holandsku.

Marino Premium Corten Steel

Zvetrané do dokonalosti

Užite si atmosféricky osvetlenú záhradu alebo terasu s vonkajším patiom Marino Premium Corten Steel. Tento produkt je úplne jedinečný a má prírodný oxidačný povrch. Skutočný pútač pre váš vonkajší priestor.

Zvetrané do dokonalosti​
Marino Premium Custom Color

Marino Premium Custom Color

Vyberte si farbu

Ak chcete niečo úplne iné ako čierne, biele alebo sivé: pravdepodobne budete mať k dispozícii plynový oheň Marino vo vlastnej farbe RAL. Vyberte si akúkoľvek farbu RAL, ktorá sa vám páči, a my ju vyrobíme za vás.

NOVINKY: vonkajšia kuchyňa Fire Kitchen a záhradná modulová kuchyňa Vasari.
+ +