Vonkajšie pece

Spoločnosť Alfa založili v roku 1977 Rocco Lauro a Marcello Ortuso. V súčasnej dobe ju riadi druhá generácia rodiny. Za tú dobu sa spoločnosť Alfa vypracovala a stala lídrom vo svojom priemyselnom odvetví. Hlavnými devízami vždy bola vášeň pre vec a snaha udržať vedenie v rukách rodiny bez toho, aby sme sa museli obmedzovať, pokiaľ ide o sústavné inovácie a hľadanie nových trhov. Spoločne s našimi zákazníkmi, dílermi a dodávateľmi sme jedna veľká rodina a naším cieľom je najvyššia možná kvalita. Za posledných desať rokov sme po celom svete predali viac ako 500 000 pecí, ktoré sú pre nás symbolom rodiny a stretávania.

Špičkový taliansky dizajn je výsledkom neustáleho výskumu. Hlavnou motiváciou oddelenia výskumu a vývoja je snaha ponúknuť zákazníkom najlepší technický výkon spolu so skutočne nezabudnuteľným zmyslovým zážitkom.
To je silná kombinácia dokonalej formy a autentickosti. Pýchou Alfa Forni sú čisté, ostré línie v spojení s prísnymi estetickými kritériami a zárukou maximálnej funkčnosti.
Každá z pecí predstavuje výnimočný produkt, v ktorom sa kreativita, profesionalita a technické inovácie snúbia v jedinečnej talianskej práci, ktorá uspokojí aj potreby najnáročnejšieho zákazníka. Nielenže je používanie pece pôsobivý zážitok, ale upúta aj svojim vzhľadom.
Návrh aj výroba každého produktu prebiehajú v závode neďaleko Ríma s úctou k tradičným materiálom a výrobným technikám.