Pece hybridné

Prevedenie a design pecí Alfa spočíva vo vývoji tvarov a výberu materiálov tak, aby sa spojili funkčné výhody so vzhľadom. Alfa pece pre domáce používanie sú koncipované a navrhnuté rovnako ako profesionálne pece.

Tradičné remeselný spôsob prevedenia v kombinácii s inovačnou technológiou dvojitej vrstvy izolácie s keramickým vláknom zaisťujú dokonalé a efektívne udržanie tepla vo vnútri pece. Používanie a údržba pecí Alfa sú vďaka čistému prevedeniu a efektívnemu fungovaniu veľmi jednoduché a bezpečné. Pece sú určené výhradne pre domáce použitie do vonkajších kuchýň alebo na záhradu. Sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, ktoré sú odolné voči nepriaznivému počasiu, vlhkosti a majú vysoké izolačné schopnosti.

Vďaka patentovanému systému odvodu spalín a tvaru pece cirkuluje horúci vzduch vo vnútri tak, že sa jedlo pripravuje rovnomerne a zo všetkých strán. Využitie tepla je pri tejto riadenej cirkulácii veľmi efektívne a hospodárne.

Hybridné pizza pece sú primárne určené na kúrenie plynom. Je možné ich ale využiť aj na kúrenie na drevo. V tomto prípade je nutné pizza pec objednať vrátane doplnku „Kit hybrid“. Táto sada umožňuje používať plynovú pec Alfa aj na drevo: Prvá časť sady obsahuje kryt na plynový horák, aby bol chránený pred znečistením. Druhou časťou sady je držiak na drevo zaisťujúce čistú pracovnú plochu a prívod vzduchu pre správne spaľovanie.

Zobrazuje sa všetkych 10 výsledkov