Príslušenstvo a doplnky Alfa

Príslušenstvo pre pece Alfa

Veľký výber prémiovej kvality a príslušenstva 100% made in Italy. Pre vašu pec na drevo alebo vaše grilovanie. Môžete si kúpiť tie najlepšie produkty pre všetky vaše potreby v oblasti vonkajšieho a vnútorného varenia. Naše produkty sú špeciálne navrhnuté tak, aby boli jednoduché a zábavné. Vyberte si najlepšie šupky na pizzu, grilovacie náradie, držiaky na polená, drevené šupky na pizzu, držiaky na šupky na trhu.

Komerčné vybavenie a potreby na pizzu určené pre pizzerie aj domáce pece na pizzu. Vysoko kvalitné a odolné kuchynské náradie je nevyhnutné na to, aby ste boli skutočným pizzaiolo a uľahčili prácu. Je jednoducho nemožné pripraviť niektoré druhy skvelej pizze bez určitých ďalších nástrojov, ako sú šupky a nejaký druh povrchu na pečenie. Nižšie nájdete najužitočnejšie produkty, ktoré môžete práve teraz získať, aby ste zlepšili svoju hru s pizzou

Profesionálne nástroje

Všetky nástroje od Alfy sú navrhnuté tak, aby čo najlepšie uľahčili prácu v kuchyni.

Tento rad príslušenstva, starostlivo vybraný a testovaný alebo vyrobený priamo v našich laboratóriách, je vytvorený tak, aby vám pomohol lepšie zabezpečiť tie najlepšie výsledky.

Zobrazuje sa všetkych 7 výsledkov