Prečo ohnisko Artiss?

Prečo sa rozhodnúť práve pre ohnisko Artiss?

✔️je vyrábané z najkvalitnejšej ocele, dokonca si sami vyberiete akú oceľ chcete, či  uhlíkovú alebo nerezovú

✔️grilovacia platňa je vyrobená z dvoch častí, čo je ideálne pri manipulácii a nie len to! Drážka medzi jednotlivými časťami platne zabezpečuje stekanie oleja a štiav pri grilovaní priamo do vnútra ohniska. Už žiadne kvapky oleja na Vašej dlážke!

✔️navyše, ak máte hotové mäso, zeleninu alebo len omáčku a potrebujete si to udržiavať v ideálnej teplote, aby Vám jedlo rýchlo nevychladlo, využite bočné rohy ohniska. Sú teplé, no nie rozpálené ako zvyšok platne, teda ideálne na udržiavanie teploty hotového jedla.

✔️ohnisko ma naviac vnútornú vložku / dno na popol /, ktorá vám zabezpečí rýchle a komfortné vyčistenie ohniska po grilovaní a varení

✔️ak si chcete byť istý, že ohnisko ostane chránené počas celého roka nie len pred zlými poveternostnými podmienkami, ale aj vodou, listami, či drobnou zverou, stačí ohnisko po grilovaní zavrieť ochranným vekom. Žiadne látková návleky, ktoré treba zaťažiť pred vetrom. Ochranné veko Artiss je nie len dokonale funkčné, ale aj elegantné a ohnisko vyzerá počas celého roka na vašej terase skvelo!

✔️ohnisko si môžete vybrať vo veľkosti, tvare, aj prevedení akom si želáte. Antracit? Corten?

✔️ak si nevyberiete ohnisko priamo s pracovnou plochou, Artiss má k dispozícii príručné pracovné stolíky, ktoré sú neodmysliteľnou súčasťou každého grilmajstra. Aj tu máte na výber veľkosť, tvar, prevedenie v antracite alebo v cortene, dokonca naviac si viete vybrať aj pracovnú dosku: kameň alebo drevo.

Je dôležité myslieť na každý detail!

Neváhajte nás kontaktovať a my Vám radi poradíme pri Vašom výbere.
info@gardenelements.sk

 

Všetky ohniská značky Artiss nájdete aj na našom eshope :

https://www.gardenelements.sk/kategoria-produktu/ohniska-s-grilom/kvalitne-ohnisko-s-grilom-artiss/

NOVINKY: vonkajšia kuchyňa Fire Kitchen a záhradná modulová kuchyňa Vasari.
+ +